محصولات کمکی بتن

میتوان گفت تقریباٌ در هر پروژه عمرانی، ردپای بتن مشاهده میشود. بتن یک ماده مصنوعی و مخلوط از چند متریال مختلف است. بتن ممکن است از انواع مختلف سیمان ، پوزولان ها،مواد افزودنی بتن، پلیمر های بتن، الیاف بتن و ... تهیه شود.

بتن در واقع محصولی است که از اختلاط آب با سیمان آبی و سنگدانه های مختلف در اثر واکنش آب با سیمان حاصل می شود و همچنین دارای ویژگی های خاصی میباشد.

از آنجایی که بتن کاربرد گسترده ای در انواع صنایع دارد، به منظور بهبود خواص خاص بتن، به مخلوط سیمانی مواد افزودنی و کمک کننده بتن اضافه می‌شوند.

انواع متفاوتی از کمک کننده های بتن در بازار قابل عرضه است که بهترین محصولات با بالاترین کیفیت توسط افرازبنای پاسارگاد در دسترس تمامی متقاضیان خرید انواع کمک کننده های بتن قرار گرفته است و شما میتوانید با بهترین قیمت این محصولات را خریداری کنید.

همانطور که میدانید در کل استحکام بتن بالاست ولی برای بالا بردن استحکام آن میتوان از مواد دیگر کمک گرفت ولی مقاومت کششی بتن پایین است یا به طور ساده بخواهیم بگوییم، بتن در کشش ضعیف عمل میکند، از این رو به ان میلگرد اضافه میکنند. در میان محصولات شیمی بتن افرازبنا یک جایگزین مناسب برای میلگرد و انواع متفاوتی از کمک کننده های بتن جهت تقویت مقاومت کششی و خمشی موجود می باشد.

یکی دیگر از کمک کننده های بتن که بسیار حائز اهمیت است واتر استاپ یا آب بند است که جهت جلوگیری از نفوذ آب و انواع مایعات به درون درز ها یا مفاصل بکار می رود.

واتراستاپ ها انواع متفاوتی دارند که با توجه به نوع نیازتان، میتوانید از میان آنها بهترین گزینه را متناسب با خواسته تان برگزینید و براحتی از شیمی بتن افرازبنا خریداری کنید.

حلال بتن، پودر تخریب کننده، رنگدانه های افزودنی بتن، چسب خمیر کاشت، چسب بلوک، روغن قالب بتن و ... از دیگر کمک کننده های بتن اند که کاربرد وسیعی دارند و در وبسایت ما موجود اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و  دریافت راهنمایی و مشاوره میتوانید با ما در تماس باشید:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

@Shimi_beton_afrazbana

@shimi_beton_afrazbana

09123197610