درباره ما

شرکت افرازبنای پاسارگاد

 

شرکت مهندسین افراز بنای پاسارگاد که با اهداف طراحی اجرا و نظارت و تولید سازه های بتنی و فلزی د اردیبهشت ماه ۱۳۸۶ تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه ارائه کامل خدمات فنی و مهندسی و بازرگانی و آموزشی و تولید در سطح کشور و منطقه راه اندازی و در این راستا موفق به اخذ گواهینامه های ISO-9001 و استاندارد صادرات به اتحادیه اروپا CE گردیده است. شیمی بتن افراز بنا زیرگروه شرکت مهندسین افراز بنای پاسارگاد می باشد که در زمینه تولید کلیه افزودنی های بتن و کلیه طرح اختلاط ها در زمینه بتن های با مقاومت بالا و تولید رنگ ها و رنگ نماها فعالیت می نماید.

گوشه ای از کارهای انجام شده که می توان نام برد عبارتند از: کلیه طرح اختلاط بتن ها در قالب های لغزنده و قالب های لرزان و قالب های خاص، بتن با مقاومت بسیار بالا و شمع ها و بتن های پیش تنیده، اجرای بتن سیلوهای آرد و گندم و سیمان، اجرای ساختمان مجتمع تجاری سپیدار و ساختمان مجتمع ۱۶ واحدی نیاوران و همچنین مجتمع تجاری خدماتی سپنتای رودهن، برج های دوقلو ۲۵ طبقه سازمان بنادر و کشتیرانی و پروژه های مختلف دیگر می باشد.

امید بر آن داریم با تلاش و کوشش ایرانی آباد داشته باشیم

 

مدیرعامل : مهندس فرشید کاهانی ، مهندس عمران با بیش از بیست سال سابقه کار در زمینه نظارت ، طراحی ، اجرا و مشاوره در خصوص پروژه های ساختمانی و عمرانی . دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه ارشد در زمینه طراحی ، نظارت و اجرا از وزارت مسکن و شهرسازی استان تهران