انواع گروت

گروت ماده ای چسبنده است که  کاربرد های زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و جهت پر کردن فضاهای خالی، ترک های بزرگ و عمیق، لایه لایه یا شکاف های ایجاد شده در بتن کاربرد دارد. در واقع گروت پایه سیمانی مخلوطی از آب، سیمان و شن است. گروت ها بصورتی طراحی شده اند که توان جذب نیروهای وارده و انتقال آنها، به بخش زیرکار را داشته باشند. گروت باعث می شود کف ها و دیوار های  پیشخوان با اتصال صفحات بتی به یکدیگر و جلوگیری از خرد شدن و ترک خوردن لبه های سطوح، مستحکم تر ساخته شوند.

گروت نیازی به عمل آوری طولانی مدت ندارد و حداکثر ظرف مدت سه روز عمل آوری می شود و به دلیل انبساط کنترل شده ای که دارد هرگز منقبض نمی شود.

گروت عملکردی معین دارد و اسنفاده از آن باید طبق دستور عمل سازنده باشد تا بهترین نتایج را بدنبال خود داشته باشد بطور مثال حداکثر ضخامت گروت ریزی باید متناسب توصیه هایی که بر روی بسته بندی محصول درج شده باشد.

 

مزایای گروت

  1. مقاومت بالا در برابر فشار
  2. مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی
  3. کسب مقاومت بصورت سریع
  4. چسبندگی بالا

و...

انواع گروت

انواع مختلفی از گروت ها توسط شیمی بتن افرازبنا قابل ارائه اند که بسته به نیاز میتوانید هر کدام از آن ها را انتخاب و خریداری کنید. از انواع مختلف گروت میتوان به گروت نرمال، گروت پایه سیمانی(G2)، گروت اپوکسی(G3) و ... اشاره کرد.

 

قیمت گروت

قیمت گروت بستگی به عوامل زیادی مانند وزن مورد نیاز، نوع گروت و… دارد و با توجه به نوسانات قیمت در بازار قیمت انواع گروت مدام در حال تغییر است. جهت اطلاع از مشخصات هر نوع گروت میتوانید مشخصات فنی آن را مطالعه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت روز انواع گروت میتوانید با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و  دریافت راهنمایی و مشاوره میتوانید با ما در تماس باشید:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

@Shimi_beton_afrazbana

@shimi_beton_afrazbana

09123197610